benzer film, yönetmen, senarist ve oyuncu menüsü eklendi 18.09.2020

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

benzer film, yönetmen, senarist ve oyuncu menüsü eklendi 18.09.2020

Mesaj gönderen tengildet »

Dizi yada filme Android cihazlarda dizinin yada filmin üzerine uzun basılı tutarsanız, Kodide sağ tıklarsanız, bir menü çıkacak bu menüden benzer filmlere, yönetmen ve filmlerine, senarist ve filmlerine, oyuncu ve filmlerine ulaşabileceksiniz. Benzer filmler seçilince direk listelenecek, ancak yönetmen, senarist yada oyunculara tıklandığında bu kişiler resimleri ve bilgileri ile listelenecek, isimlerin üzerine basarak o kişinin seyirTURK teki mevcut filmlerine ulaşabileceksiniz. Bu özellik üyelik girişi yapmış olanlar içindir.

Şimdilik bazı kişilerin bilgileri ve resimleri yetişmedi, ama güncelleme vermeden bu bilgileri zaman içinde ekleyeceğiz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
TeJRonurMersisdeşarjburhank07homersTuran_Turkaz
Değerlendirme: 10.77%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

ahmettamoglu
3
Teşekkür etti: 0

Re: benzer film, yönetmen, senarist ve oyuncu menüsü eklendi 18.09.2020

Mesaj gönderen ahmettamoglu »

Merhaba,

Bu güzel özellik için öncelikle teşekkür ediyorum. Böyle gerçekten kullanışlı özelliklerin eklendiğini görmek çok sevindirici.
Benim de bu özelliği geliştirmek için bir önerim olacak. Kendi deneyimim üzerinden açıklamaya çalışayım:
Sadri Alışık'ın seyirtürkteki tüm filmlerini listelemek istedim. Ama bunu yapabilmek için önce eski usül ile kendisinin herhangi bir filmini yeşilçam bölümünden bulmam gerekti. Ancak ondan sonra bu filme sağ tıklayarak ismine ulaştım ve istediğim listeyi oluşturdum.
Onun herhangi bir filmini bulmam kolay oldu fakat daha az filmi olan oyuncu ve yönetmenler için bulabilmek daha zor olacaktır.
Arama bölümünden de bu isimleri girerek aratabilirsek, özellik daha da kullanışlı hale gelecektir sanırım.

Elinize sağlık,
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ahmettamoglu mesajı için:
TeJRtengildethomersTuran_Turkaz
Değerlendirme: 6.15%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Re: benzer film, yönetmen, senarist ve oyuncu menüsü eklendi 18.09.2020

Mesaj gönderen tengildet »

Öneriniz için teşekkürler.
Zaten değerlendirme listemizde olan bir konuya değinmişsiniz. Bu özellik bir süre sonra eklenecektir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
onurhomersTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran