16.04.2024 tarihinde saat 10:00 ile 12:00 arasında uygulama sunucumuzun da içinde bulunduğu sunucular hizmet veren firma tarafından bakma alınacaktır. Bakımın 45 dak. sürmesinin planlandığı belirtildi. Sabrınız için şimdiden teşekkürler.

Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor Neden

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
Teşekkür etti: 5 kez
İletişim:

Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor Neden

Mesaj gönderen kruisland »

Selam seyirturk kullanicilari ,bilmem sizlerde nasil ama viking dizisini izlemek istiyorum ama TA yada TD linklerinden hicbirisi calismiyor sadece uyari veriyor link bulunamadi diye seyirturk oysa sitelerindeki linkler calisiyor ,bu sadece bu dizide deyil birsuru dizide calismayan link cok ama en azindan aralarinda bitane denk geliyordu calisan mesala yellowstone dizisinde ,ama Viking dizisinde hicbirisi calismiyor.

sistem tv box android 7.1 kodi 18.8 ,

lutfen sizlerde nasil sonuclar bir bildirin. :cay :cay :cay :cay
En son kruisland tarafından Sal Ağu 04, 2020 9:05 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kruisland mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Re: Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor mu

Mesaj gönderen tengildet »

Bakalım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor mu

Daha önceki bildirimleriniz gibi hatalısınız. Sizin mesajlarınızdan dolayı sürekli zaman kaybı yaşıyorum. Yine rastgele 6. sezondan bir bölüm ve 4. sezondan bir bölüm denedim 13 linkin 9 u çalışıyor her bölüm için.

Doğru bildirim yapsanız düzeltme şansımız varsa düzeltiriz, ki onlarca kez kullanıcılarımızdan uyarı geldi bu yönde ve tüm dizileri düzelttik. Ama siz olayı farklı bir boyuta taşıdınız.

Beni affedin ama artık bu tip mesajlarınızı görmezden geleceğim ve direk sileceğim.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
İletişim:

Tengildet kardesim ben yanlis bilgi vermiyorum, kac defa denedikten sonra yazdim, bendeki sitemide belirterek hatta bu vesileyle baska kullanicilarada sormus oldum, eger siz dogru soylenen Birseye inanmayarak silecekseniz o sizin bileceginiz bisey.u viking dizisini yeni baslayacaktim sezon ilk bolum 1 den de edim olmazdi baska yerde sezon 2 bolum 8 kadar iedim tekrar seyirturk de denedim sezon 2 bolum 9 ama nafile hi bir link calismiyor
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Bu üçüncü yazışınız çalışmıyor dediğiniz ilkinde sizin için oturdum video bile çektim. İkinci yazışınızda kontrol ettim ve çalıştığını söyledim. Bu üçüncüsü yine baktık baktığım bölümler çalışıyor. İyi niyetinizden kuşku duymam anormal bir durum mu sizce?
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
İletişim:

Neyse saol uzun uzun denedim saat 19:58 kadar ama malesef, öbur dizilerdeki yabancidizi vip Molly genelde calistigi Icin onuda denedim ama malesef ben acikca sistemi yazdim Kodi 1.88 android 7.1 seyirturk 3.54 ve Ayrica android 10 cep telefonunda seyirturk android versiyonu ilede durum malesef ayni , neyse tartismaya gerek yok, demekki benim sistemde bir sey iyi deyil Galiba saol tengilset
En son kruisland tarafından Sal Ağu 04, 2020 11:52 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor Neden

Telif hakkı nedeniylede kaldırılmış olabilir o bölümler.

Edit:S2E2 yi sitesinde denedim ok.ru ve vidmoly yi alıyoruz oradan, ok.ru çalışıyor vidmoly telif yüzünden kaldırılmış. Sonra döndüm kodide ve androidde denedim iki linkiide evet vidmoly çalışmıyor ama ok.ru (ruplay) bizdede çalışıyor.
onurTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
onur
4
Teşekkür etti: 221 kez

Re: Dizi bölümünde : Viking dizisindeki izleme Linklerinin hicbiri Calismiyor Neden

Mesaj gönderen onur »

bahsettiğiniz dizi,zaten genel olarak bol telif yiyen bir dizidir,diğer bir çok güzel dizi gibi.Bol telif yediği için dizinin bütün alternatif linkleri çalışacak diye birşey söz konusu değil,zaten kaynak sitelere girip baktığınızda o sitelerde de linklerin çoğunun telif hakları yüzünden silinmiş olduklarını görürsünüz.Bu dizinin 1. ve 5. sezonları seyirTURK uygulamasının linkleri almış olduğu sitelerde ve daha bir çok sitede telifli olduğu için yoktur(tartışmaya sebeb vermemek adına 1. ve 5. sezon bölümleri bazı sitelerde var :) ama bizim konumuz şuan dizi nereden izlenir değil,seyirTURK).zaten bu sezonlara ait bölümler uygulamada gözükmüyor dolayasıyla olmayan 1. ve 5.sezon linklerinin çalışmaması gibi bir durum zaten söz konusu değil.diğer sezonlara ait 4-5 bölüm denedim denediğim fileru linkleri [en az 1 tanesi] sorunsuz çalıştı vidmoly,fembed, linklerini kodi sürümüm düşük olduğu için deneyemedim.ok.ru linklerini denememe bile gerek yok çoğu telif hakları yüzünden silinmiştir büyük ihtimalle.
buyrun 15 yıllık bilgisayar ve kodi 16 sürümünde hiçbir link çalışmıyor dediğiniz 2.sezon 9.bölümden bir resim

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti onur mesajı için:
deşarjtengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
İletişim:

GAME OF THRONES BÖlÜmlerini eklerseniz burdan cok sevinirim saygilar

Slm arkadaslar sagolun yorumlariniz icin,mumkunse game of trones eklerseniz sevinirim ,cogu yerde silinmis ama burda var sanirim .
https://dizirun.com/dizi/game-of-throne ... -1/bolum-1

simdiden tesekkurler
Turan_Turkaz