Talep İstek : Video Arama

mavi24
3
Teşekkür etti: 1 kez

Talep İstek : Video Arama

Mesaj gönderen mavi24 »

Merhaba,
Seyirtürk harika bir platform olmuş. Lakin bir istekte bulunacaktım. Video Ara diye bir ayrı menü oluşturulup arama kutusuna istediğimizi arayıp Youtube, Vimeo, DailyMotion vb. yerlerde çekip var olan platformda seyredebilirsek çok iyi olur diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti mavi24 mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2343 kez

Re: Talep İstek : Video Arama

Mesaj gönderen tengildet »

mavi24 yazdı:
Pzt Tem 27, 2020 2:12 pm
Merhaba,
Seyirtürk harika bir platform olmuş. Lakin bir istekte bulunacaktım. Video Ara diye bir ayrı menü oluşturulup arama kutusuna istediğimizi arayıp Youtube, Vimeo, DailyMotion vb. yerlerde çekip var olan platformda seyredebilirsek çok iyi olur diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.
Daha öncede dile getirildi, ancak sistem için mümkün değil ayrıca youtube da arama yapmak için bir api kullanılması gerekiyor ve bu apiden alınacak key ile arama yapılabiliyor ancak her key için belirli sınırda arama yaptırılıyor youtube tarafından, dolayısı ile bir kaç kişi arama yaptıktan sonra maalesef o gün bir daha arama yaptırmıyor. Ancak zaman ne gösterir bilinmez. Öneriniz için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
mavi24Turan_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran