SeyirTURK son birkac gundur hic bir eklenti yok malesef

Kullanıcı avatarı
onur
4
Teşekkür etti: 221 kez

Re: SeyirTURK son birkac gundur hic bir eklenti yok malesef

Mesaj gönderen onur »

Mersis yazdı:
Prş Tem 30, 2020 12:07 am
Homeland 8. Sezonuda bitirdim ama oda çoğu yerde yok. 😎
Güzel dizidir ama malesef telifli dizilerdendir kendisi,tıpkı birçok güzel dizi gibi,Demirin tuncuna,dizinin Netflixine kaldık :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti onur mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

tengildet yazdı:
Prş Tem 30, 2020 12:01 am
homers yazdı:
Çrş Tem 29, 2020 7:37 pm
"Stan Lee's Lucky Man" dizisinin ikinci sezon bölümlerini SeyirTURK üzerine oynatamadım, ancak alınan kaynakta çalışıyor.
neden kaynaklanıyor olabilir?
"Tammy" dizisinin bazı bölümleri eksik, Perry Mason dizisinin yayımlanmış bölümlerinden biri eksik ( kontrol ettiğim kadarı ile SeyirTURK'ün kullandığı kaynaklarında anılan eksik bölümler mevcut)

Teşekkürler
Stan Lee's Lucky Man dizisinin s2b1 ve s2b9 u denedim (odk) çalışıyorlar sorun yok (Kodi, ve android de)
Tammy dizisini bulamadım :) tam adı nedir? (ama filmi var :) )
Perry Mason dada evet dediğiniz gibi 5 bölümün sadece 3. bölümü eksik. Yarın eklemiş olurum teşekkürler.
Ben maalesef Stan Lee's Lucky Man dizisinin hiç bir bölümünü SeyirTURK üzerinden oynatamadım. (Aynı cihazda başka bir eklentide aynı linki oynatabiliyorum). (Belki gerekir: Cihazım MiboxS ,Kodi sürümü 18.7, SeyirTürk Sürümü 3.5.4)

Tammy=Tommy ,afedersiniz ,yazım hatası olmuş, uğraştırdım sizi.

Teşekkürler,İyi Bayramlar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

mi box 4k s de denedim Stan Lee's Lucky Man nin s2b1 ve s2b2 sini sorunsuz açtı belki sizin odk ya bağlantınız engelleniyor olabilir bilemiyorum. ama video da ve sistemde bir sıkıntı görünmüyor.
perry mason ve tommy dizilerinin eksik bölümleri eklendi hem Türkçe dublaj hemde altyazılı. Uyarınız için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homersTuran_Turkazonur
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

onur yazdı:
Prş Tem 30, 2020 12:47 am

Güzel dizidir ama malesef telifli dizilerdendir kendisi,tıpkı birçok güzel dizi gibi,Demirin tuncuna,dizinin Netflixine kaldık :)
Ama ben netflix de vikinglerin 6. sezonunu bulamadım mesela yani netflix bazı dizilerin ( telif hakkı başka yayıncı kuruluşta olan diziler) bazı sezonlarını bulmakta güçlük çekiyorum. Yani bazı diziler netflix dede yok. bu noktada netflix ve siteler ( tabii en iyisi hala torrent bulamadığım şey yok) birbirlerini tamamlıyor bence.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkazonur
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

tengildet yazdı:
Prş Tem 30, 2020 1:33 pm
mi box 4k s de denedim Stan Lee's Lucky Man nin s2b1 ve s2b2 sini sorunsuz açtı belki sizin odk ya bağlantınız engelleniyor olabilir bilemiyorum. ama video da ve sistemde bir sıkıntı görünmüyor.
perry mason ve tommy dizilerinin eksik bölümleri eklendi hem Türkçe dublaj hemde altyazılı. Uyarınız için teşekkürler.
Teşekkürler.

SeyirTURK üzerinde (Kodi ve android) hiç bir odk linkini çalıştıramıyorum.
Yeniden yükledim,düzelmedi.
(Mibox3 te de denettim , odk linkleri çalışıyor başka bir kullanıcıda.)
Dediğim gibi Kodi üzerinde başka bir uygulamada aynı linkler çalışıyor.
Sorun bende ama nerede bilemiyorum? Düzelir umarım :)
İyi çalışmalar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
Mersis
3
Teşekkür etti: 148 kez

Mesaj gönderen Mersis »

onur yazdı:
Mersis yazdı:
Yooo bitirdim işte.
Netflix gereksiz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mersis mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
onur
4

Mesaj gönderen onur »

Mersis yazdı:
Prş Tem 30, 2020 3:10 pm
onur yazdı:
Mersis yazdı:
Yooo bitirdim işte.
Netflix gereksiz.
Bitirirsin tabiki,bende bitiremezsin demedim ki çoğu sitede olmayışının nedeninin telifli olmasından kaynaklandığını belirttim.Zaten internet denilen derya denizde hiçbirşey tam olarak yasaklanıp kontrol edilemez.
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
onur
4

Mesaj gönderen onur »

tengildet yazdı:
Prş Tem 30, 2020 1:36 pm
onur yazdı:

Ama ben netflix de vikinglerin 6. sezonunu bulamadım mesela yani netflix bazı dizilerin ( telif hakkı başka yayıncı kuruluşta olan diziler) bazı sezonlarını bulmakta güçlük çekiyorum. Yani bazı diziler netflix dede yok. bu noktada netflix ve siteler ( tabii en iyisi hala torrent bulamadığım şey yok) birbirlerini tamamlıyor bence.
benim söylemek istediğim şey sanırım yanlış anlaşıldı :) ben netflix güzellemesi yapmadım.seyirTURK uygulaması açısından netflix dizilerinin internet ortamında daha az telifli olmasından dolayı daha kolay ulaşılabilir olduğunu ima etmeye çalıştım.örneğin HBO,SHOWTİME daha kaliteli diziler yaptığı halde bazı dizilerinin haklarının sahipleri olan digital platformlar tarafından internet ortamında daha sıkı takip edilip telif yiyor.Netflix ise bu konuda biraz daha serbest davranıyor.açın online dizi sitelerinin içeriğinin büyük çoğunluğu Netflixe ait.Neyse bu konuyu fazla uzatmayayım yarın öbür gün Netflix telif atmaya başlarsa benden bilmeyin :)
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
Teşekkür etti: 5 kez
İletişim:

Mesaj gönderen kruisland »

Bilmem sizler ne yapiyorsunuz ama seyirturk te link azsa yada bolumleri bulamiyorsam ben sayfalari tek tek gezmektense alternatif olarak diziler icin ve filmler icin turkvod kullaniyorum eh bu sekilde en azindan dizileri tamamen izliyebiliyorum genelde.tabiki daha iyi bir imkan varsa bunuda bilmenin zarari olmaz ,burdan bildirlim bazi olumsuzluklara ragmen ben seyirturk app dan cok menmunum sag olsun emegi gecenlerden...
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kruisland mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%