unutulmazfilmler ve ugurfilm kaynakları eklendi

Kullanıcı avatarı
onur
4
Teşekkür etti: 221 kez

Re: unutulmazfilmler ve ugurfilm kaynakları eklendi

Mesaj gönderen onur »

ugurfilm yazdı:
Pzt Tem 06, 2020 2:06 pm
sevgili arkadaşlar hepinize merhaba, ben uğur film'in sahibiyim. uygulamanızı henüz indirme fırsatım olmadı ancak sitemi bu platforma entegre etmiş olmanız gurur verici bir durum. site ile alakalı herhangi bir durumda yardımcı olmaya hazırım. sevgilerimi sunuyorum hepinize.
müthiş bir siteniz var benim gibi tek düze filmlerden sıkılanlar için resmen ilaç gibi hazırlamış olduğunuz bu enfes film sitesi emeğinize sağlık.buraya bu mesajı yazdığınız için ayrıca bir sempati duydum size zaten hergün girip baktığım siteydi bugün itibariyle üye de oldum.tekrar emeğinize sağlık saygılar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti onur mesajı için:
tengildetbiraliugurfilmTuran_Turkaz
Değerlendirme: 6.15%

ugurfilm
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen ugurfilm »

tengildet yazdı:
Pzt Tem 06, 2020 2:36 pm
ugurfilm yazdı:
Pzt Tem 06, 2020 2:06 pm
sevgili arkadaşlar hepinize merhaba, ben uğur film'in sahibiyim. uygulamanızı henüz indirme fırsatım olmadı ancak sitemi bu platforma entegre etmiş olmanız gurur verici bir durum. site ile alakalı herhangi bir durumda yardımcı olmaya hazırım. sevgilerimi sunuyorum hepinize.
Hoş geldiniz, burada bulunmanız bizim için gurur kaynağı. Sizin bir isteğiniz, eleştiriniz, öneriniz olursa lütfen çekinmeyin. Teşekkür ederim.
ben bu işlerden fazla anlamadığım için uygulamanızı indirme fırsatını bulamadım. inanın hala nasıl indireceğimi bilmiyorum. geçen hafta 1-2 kişi sitenin iletişim bölümünden ulaşıp uğur film'in kodi'de çalışmadığını söyledi ve düzeltme talebinde bulundu. bu kişilerin iletişim için maili vs. yok. ben de google araştırmaları sonucunda burayı buldum. cahilliğime verin kusura bakmayın kodi nedir onu dahi bilmiyorum. telefonum dahi beş senelik, bazı yerlerinin dokunmatiği dahi çalışmıyor bu yüzden böyle konularda geride kaldığımı itiraf etmeliyim. bu satırları yazarken de "e" harfinin laptobumda çalışmadığını ve kopyala yapıştır yöntemiyle yazdığımı söylemek zorundayım (evet fakirliğimi vurguluyorum). şaka bir yana bilmiyorum o kişilerin yazdığı sizinle mi alakalı ancak çalışıp çalışmadığını kontrol etme imkanınız mevcut mu? kusura bakmayın ayrıca böyle uzun yazıp vaktinizi aldıysam.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ugurfilm mesajı için:
tengildetonurbiraliTuran_Turkaz
Değerlendirme: 6.15%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Mesaj gönderen tengildet »

ugurfilm yazdı:
Çrş Tem 08, 2020 9:35 am

ben bu işlerden fazla anlamadığım için uygulamanızı indirme fırsatını bulamadım. inanın hala nasıl indireceğimi bilmiyorum. geçen hafta 1-2 kişi sitenin iletişim bölümünden ulaşıp uğur film'in kodi'de çalışmadığını söyledi ve düzeltme talebinde bulundu. bu kişilerin iletişim için maili vs. yok. ben de google araştırmaları sonucunda burayı buldum. cahilliğime verin kusura bakmayın kodi nedir onu dahi bilmiyorum. telefonum dahi beş senelik, bazı yerlerinin dokunmatiği dahi çalışmıyor bu yüzden böyle konularda geride kaldığımı itiraf etmeliyim. bu satırları yazarken de "e" harfinin laptobumda çalışmadığını ve kopyala yapıştır yöntemiyle yazdığımı söylemek zorundayım (evet fakirliğimi vurguluyorum). şaka bir yana bilmiyorum o kişilerin yazdığı sizinle mi alakalı ancak çalışıp çalışmadığını kontrol etme imkanınız mevcut mu? kusura bakmayın ayrıca böyle uzun yazıp vaktinizi aldıysam.
Uzun yazıları severim. Kaldıki sizin yazdığınız yazı uzun değil :) İnanın benim pc dede bir çok şey çalışmıyor artık, geliştirme yapmak istediğim tv lerin bile emulatorleri çalışmıyor örneğin ama yola devam durmak yok, yapabildiklerimizi yapacağız, zaman herşeyin ilacı, zaman geçtikçe daha iyi olur umarım.
Sizinle iletişime geçen dostlar hangi filmlerin çalışmadığını umarım söylemişlerdir, kontrol ettiğimde genel bir durumun söz konusu olmadığını görüyorum. Ugur Film de diğerleri gibi çalışmakta.
Ancak şöyle bir durum var:
Kodi bir grup insann yaptığı geniş özelliklere sahip bir medya oynatıcı.
Kodi denilen program 18 inci sürümünde ve 17. sürümle birlikte ssl v3 ü desteklemeye başladı (SSL versiyon 3), öncesinde yani 16 ve altı sürümlerde ssl 3 desteklemiyor. Bu noktada sizlerin upload yaptığı video sitelerinin %70 i (vidmoli, mailru vb) ssl v3 istedikleri için videoyu kodi 16 ve altıda ssl v3 ü anlamadığından video yu alıp oynatamıyor maalesef.
Kısaca söylemek gerekirse:
bizim elimizde olmayan sebeplerden dolayı kodinin bazı sürümleri bazı upload siteleri ile anlaşamıyor ve videoyu gösteremiyorlar. Ama film sitenizde ve kodinin 17 ve üzeri sürümlerinde çalışıyor.

Bir de şu olabilir:
sizin sitenzde verdiğiiz link ölmüştür ve onu oynatmaya çalışıyor olabilirler, siz linki yenilesenizde kodide eskilink olduğundan oynatılamıyordur. Eğer yenilediğiniz linkleri son eklenen filmler kısmında veriyorsanız oda sorun olmaz.

Aklıma gelenler bunlar yani birinci durumda ne sizin nede bizim yapabileceğimiz bir şey yok. İkinci durumdada hem size hem bize bildireceklerki linkleri güncelleyelim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
onurbiraliTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Mersis
4
Teşekkür etti: 148 kez

Mesaj gönderen Mersis »

Ana konudan uzak olacak ama okuma olayına değineyim.
50 yıl önce bulabildiğimiz başta klasikler olmaz üzere her kitabı bir kaç gün içinde okurduk.
Şimdi 15 satırı gören özet çıkar diyor.
Ve bu kitle tam bir Herbokolog.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mersis mesajı için:
tengildetonurTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%